SLUŽBY
POSKYTUJEME SLUŽBY
VYSOKÉ KVALITY
Náš mix zkušeností, nadšení a kreativity, kterou vkládáme do projektu či kampaně, nám dovoluje vytvářet ty nejkvalitnější produkty pro klienty, kteří tak získají produkt s tou nejvyšší přidanou hodnotou.
PLÁNOVÁNÍ & STRATEGIE
Ať už firma, produkt či služby vždy začíná u myšlenky. My vám tuto myšlenku pomůžeme zrealizovat, ověřit poptávku, získat nadhled, prozkoumat trh ověřit dostupnost pro to, aby vaše služby či produkt dávaly smysl.
Průzkum trhu
Značka a identita plánování
Proměnlivost myšlenek
Definování MVP
Návrh koncepce
DESIGN & GRAFIKA
Tím co odlišuje nás od konkurence je zájem vyprávět příběh pomocí grafiky a designu nejen vašeho produktu. Vyprávět příběh, který vám otevře oči a produkt prodá. Různorodé zkušeností našich grafiků vám naleznou inovativní postupy, které pomohou vám vyprávět jedinečný příběh, který osloví uživatele a vaše klienty.
Design mobilních apps
Web design prezentací a aplikací
Grafika pro internetové prostředí
Definovaní grafiky produktu
Prototypy, designové studie
Uživatelská prostředí
Značky a identity pro Start-Ups
Digitální produkce, fotografie
Motion Design
Ilustrace, animace, figurizace
VÝVOJ
Tým programátorů a softwaristů pro vás vytvoří jedinečný škálovatelný produkt, který lze použit ve velkém množství zobrazovacích zařízení, od hodinek, přes mobilní telefony až po multimediální prezentační systémy. V tom, co klientům přinášíme, jsou pokroky a především široké technologické zkušenosti.
Vývoj webových prezentací
Vývoj webových aplikací
Vývoj pro mobilní zařízení
Vývoj nativních aplikací
Backend vývoj
Softwarový vývoj
TESTOVÁNÍ & KVALITA
Všechny naše vytvořené produkty podrobujeme důkladné kontrole a uživatelskému testování, kdy se snažíme vychytat všechny, i ty sebemenší chybičky tak, aby náš produkt byl špičkový nejen pro klienta, ale v celém svém segmentu, odvětví.
Průzkum produktu
Funkční testování
Výkonnostní testování
Testování přístupnosti
Uživatelský testování
Bezpečnostní testování
Testování použitelností
Zátěžové testovaní
MARKETING & DISTRIBUCE
To co jste se doposud dověděli je jenom samotný začátek. K tomu, aby váš produkt či třeba služba byla dokonalé, potřebují péči. Tou péči je v našem prostředí zamyšlen marketing. Bez marketingu, mixu ideálních nástrojů a postupů by se jen těžko prosadil v tržním prostředí. Zajistíme všechny procedury - od plánování strategie, přes realizaci až po samotné rozběhnutí a provoz distribučního kanálu.
Optimalizace pro vyhledávače (CEO)
Optimalizace obchodních aplikací (ASO)
Mediální reklama
Public Relation kampaň
Kampaň pro sociální média
Zpravodaje, Newsletters