O NÁS
KAŽDÝ KLIENT PRO NÁS
PŘEDSTAVUJE NOVOU VÝZVU
Pracovali jsme již pro více jak 150 klientů po celém světě.
KRÁTCE O NÁS
Jsme vývojářská, designová a mediální společnost pracující s moderními technologiemi a programovým vybavením. Náš mezinárodní tým má mnoho zkušenosti, které převádíme do všech projektů, na kterých pracujeme. Jednoduchost, elegance, zvědavost a emoce jsou základními ingrediencemi, které vkládáme do našich projektů a snažíme se je mixovat s využitím nejnovějších technologií a jedinečným, originálním grafickým ztvárněním. Náš tým se skládá z odborníků v oblasti vývoje, marketingu, reklamy a médií.
14
LET PRO VÁS
475
VELKÝCH PROJEKTŮ
157
KLIENTŮ
7
STARTUPŮ
PROCES ŘEŠENÍ VAŠÍCH ZAKÁZEK
1
SCHŮZKA
Nejdřív si sedneme spolku tváři v tvář a popovídáme si. Během našeho prvního setkání si představíme vaše cíle a to jak vám jej můžeme pomoci dosáhnout. Je důležité v této částí pokládat vhodné dotazy a přesně si vše ujasnit.
2
ÚVAHA NAD PROJEKTEM
Před zahájením samotné práce si zajistíme přesné informace o projektu a samotné činností klienta v součinnosti s vlastním projektem.
3
KONCEPT PROJEKTU
Teď již víme, co máme k dispozici a můžeme se pustit do vlastního projektu, do jeho koncepce. Z našimi kreativci se vrháme do prvního kroku. Zde není žádný nápad špatný nápad! Každý nápad důkladně probereme, zvážíme jeho pro a proti a zvolíme ten správný.
4
REALIZACE PROJEKTU
Jakmile máme vybranou a vyšperkovanou tu ideální variantu, pouštíme se do prvotní realizace a vytvoření funkčního konceptu projektu. Tato první koncepce putuje ke klientovi ke schválení a konzultaci. To nám upřesní směr, kterým se máme pro ideální realizaci vydat.
5
SPUŠTĚNÍ PROJEKTU
Toto je místo, kde dochází ke kompletnímu poskládání realizovaného projektu a to k maximální spokojenosti zadavatele, tedy klienta. Důležitou součástí celé naši práce je během celého projektu s klienty navázat pracovní profesionální vstah, který povedé k navázání budoucí dlouhodobé spolupráce, která bude přínosem pro obě strany.